LEX logo

Airsoft je Japonská obdoba Paintballu. Zbraně jsou makety skutečných zbraní, které fungují jako vzduchovky a střílí kuličkama o průměru 6mm a dokonce i 8mm,a le není to jen rozdíl zbraní.

Airsoft je založen na fair play, protože zásah nedoprovází barva, tak se musí každý přiznat. Týmy, až na teroristy, jsou většinou zmenšeninou skutečné jednotky napr. NAVY SEALS a mají většinou originálnní vybavení. Airsoft je doprovázen i jinými věci, jako třeba slaňování .

Airsoft je hra,při které po sobě lidé střílejí plastovými bb kuličkami.Tato hra je vynikající na zvýšení adrenalinu,zvyšuje umění maskování,přežití v přírodě,zručnost atd.. Je velice důležité mít vhodné oblečení, jako základ postačí jakekoliv tmavé oblečení,lepší jednotky mají komplet maskáče ruzných armád,někteří mají oblek pro snipery tzv. hejkaly se kterými je někdy nemožné rozpoznat obrys člověka. .(výbavu do přírody na survival nebo na přežití najdete v Armyshopu).Pokud najdete nějaké lidi,kteří by s vámi hráli,můžete si zakládat sve airsoftové kluby ,které budou jen o střílení, ale řekl bych,že nejlepší je si pořídit nějaké vybavení a napodobovat nějakou jednotku. Např. US NAVY SEALS,SWAT,URNA,Prostějováci , nebo armády např.USA,ČR Rus.atd.

Odkazy na airsoft u nás:

www.airsoft.cz

www.airsoftguns.cz