LEX logo

Můj LOSí lide,

je to opět zde. Ročník LOS 2007 skončí 22. září posledním výstřelem na mistrovství republiky. 

Proto jako už každoročně oficiálně vyhlašuji diskusi o změně pravidel LOS pro rok 2008. 

A jako minulý rok bude mít diskuse jasná pravidla:

1) Pravidla LOS prokázaly svojí funkčnost a životaschopnost. Není potřeba pravidla nějak zásadně rozbourat, ale spíš je na snadě mírná úprava stávajícího stavu. Z tohoto důvodu bych nějaké zásadní či revoluční změny viděl spíše nerad, ale dělejte jak uznáte za vhodné.

2) Jako ředitel si vyhrazuji právo veta pro případ, kdy by se do užšího výběru dostal návrh, který se odchýlí od původní myšlenky LOS.

3) Každý zaslaný návrh bude posouzen kongresem složeným ze zástupců LEXu, pořádajících klubů a střelecké veřejnosti (ty jmenuji sám). Výsledky rozhodnutí ohledně návrhů se dozvíte na těchto stránkách. Každý má právo předložit návrh, který projedná kongres. Ovšem na výsledek jednání si nárok činit nelze.

4) Objeví-li se v nějaké oblasti dva konkurenční návrhy, necháme vás formou ankety hlasovat.  Součástí hlasování bude i možnost, zda-li je změna potřebná či nikoliv. Hlasování bude mít poradní charakter.

5) Návrhy lze podávat pouze emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 30.9. 2007. Návrh, který se objeví v diskusi a nebude mi oficiálně zaslán, jako by neexistoval.