LEX logo

Po roce opět informace k Poháru a MČR.

Počet nejlepších započitatelných (a tudíž i minimální nutný počet odstřílených k započítání) je 6 v divizi Pi, 5 v divizích Re a MPi a 3 v divizi MRe.

Po posledním závodě (zatím to vypadá na MON-LOS 20.8. v Opařanech) se určí pořadí.

Prvních 50 v divizi Pi, 10 v divizi MPi a Re a 5 v divizi MRe se stane "kvalifikovanými do MČR".

Těchto 75 lidí (plus divoké karty) se mohou zúčastnit MČR s výhodou startovného 200 Kč (pro členy, resp. 250 Kč pro nečleny LEXu).

ALE...

MČR bude zároveň i "otevřený závod" - tedy se ho může zúčastnit kdokoli, kdo v posledních 2 letech absolvoval alespoň 1 Poárový závod LOS bez DQ. Vstupné pro takovéhoto střelce bude 400 Kč (resp. 450 Kč pro nečlena LEX).

MČR pak bude vyhodnoceno 2x. Jednou ze všech střelců, kde se vítězný střelec stane vítězem "otevřeného závodu při MČR". A jednou samotné MČR, kdy se tabulka výsledků zúží jen na kvalifikované a nejlepší střelec mezi kvalifikovanými se stane Mistrem republiky LOS.

Kromě toho v rámci vyhlášení MČR bude vyhlášen i Pohár LOS.

MČR se bude konat v Žalanech v neděli 4.9.2011 a bude na 8 stagí. Hned den po závěrečném puškovém MON-LOSu (6 stagí). Na oba závody jste srdečně zváni. Přihlašovací formuláře budou aktivní od 4.8.2011 a odkaz na ně bude na http://www.loslex.cz.

Na oba závody se snažíme sehnat sponzory, leč musím uznat, že jak už se z nás stali profíci v pořádání závodů, ve shánění sponzorů jsme teprve na začátku. Proto i tímto vyzývám všechny čtenáře stránek - pokud dokážete sponzora sehnat, uvítáme to.