LEX logo

Přesun stránek LOSLEX.CZ do systému zbranekvalitne.cz dokončen.

V této souvislosti je třeba zmínit několik důležitých věcí pro pořadatele a závodníky:

a) PRO POŘADATELE: hodnotící tabulky, které je možno stáhnout na www.loslex.cz v sekci "Pro pořadatele" jsou nyní POVINNÉ !!! - jiný formát tabulek nebude akceptován z důvodu nekompatibility s automatickým systémem importu výsledků a následné počítání Poháru.

b) PRO STŘELCE: Jmenujete-li se Jan Novák, přihlašte se jako Jan Novák. Nikoliv jako JAN NOVÁK, nebo Jan NOVÁK, nebo nebo jan novák, nebo Jan Novak, nebo Jan Novák pistolero, nebo Jan N O V Á K, nebo... nebo... nebo... Nesnažte se být za každou cenu vtipní a vynalézaví. Přihlašte se prostě jako Jan Novák. Nic víc. Nic míň. Dávejte pozor na záměnu jména a příjmení !!!

c) PRO STŘELCE: Pokud používáte "Doplnění" za jménem, použijte vždy stejné, jako používáte běžně (např. jistý otec a syn používají st. a ml., nebo jistí jmenovi používají doplněk LKOS a II., apod...) - vtipné poznámky si pište do Poznámky či vzkazu pro pořadatele.

d) PRO POŘADATELE (obzvláště pohárových závodů) - pokud se Vám někdo přihlásí špatně, opravte jméno do správného tvaru. V hodnotící tabulce je vždy Příjmení Jméno (případně Doplnění).

e) PRO STŘELCE - při kontrole výsledků před vyhlášením si zkontrolujte správný formát svého jména ve výsledcích.

Pakliže toto nebudou pořadatelé a střelci dodržovat, není zaručena správná funkčnost importu dat a pořadí Poháru LOS. Na reklamace střelce, který se špatně přihlásil a nezajistil si u pořadatele nápravu nebude brán zřetel a bude uveden v Poháru vícekrát pod různými formami svého jména.