LEX logo

Tak je to tady přátelé. Již máme k dispozici dost reprezentativních výsledků, takže můžeme určit klasifikační kritérium pro letošní mistrovství LOSu.Jak bylo řečeno na začátku roku, letos je třeba dvou výsledků ve stanovené procentuální výši. Další podmínkou je nominace minimálně pěti lidí v každé divizi.

Na základě všeobecné dohody LOSího náčelnictva stanovuji jako ředitel ročníku následující kritéria:

Divize Revolver:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 85% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Potůčková, Vyskočil, Trávníček, Radkovič, Jančík, Bašta, Zajíček, Gibson, Stahl, Krampera.

Divize Záložní Revolver:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 85% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Vyskočil, Holíková, Voldřich, Faltýsek, Hoffmann, Trávníček.

Divize Záložní Pistole:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 80% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Šilar, Michovský, Kotek, Faltýsek, Malánik, Radkovič, Kraupner.

Aktualizace:

Divize Pistole:

Do 10.9.2007 musí mís každý, kdo se chce klasifikovat, nastříleny nejméně dva výsledky v dané divizi s úspěšností 70% a vyšší. V současné době jsou ve hře jména: Zapletal Miroslav, Nedoma Radek, Maxa Jiří, Korecký Jan (CMK), Jareš Roman, Strnad Ivo, Adam Michal, Richtr Vladimír, Dolan Aleš, Zimmel Ivan, Boháč Libor, Bloudíček Jan, Dadák Pavel, Haffner Roman, Sekret Zdeněk, Kádner Martin, Štícha Lubomír, (Gewarose), Průša Libor, Faron Radek (Radek07), Kaiml Dušan, Medulan Ladislav, Švarc Petr, Manolevski Michael, Čech Pavel, Kysela Miloš, Petrucha Vojtěch, Springer Luke, Šída Jan, Carzoli Chris, Herbst Lubomír, Ryšavý Jindřich, Krčal Jan, Kasal Jindřich, Procházka Jan, Maška Jiří, Drtil Mário (Gaston), Faltýsek Pavel, Zita Josef.

Doplňující podmínky:

1) Do MČR LOS 2007 chybí ještě dva závody (25.8. Trigger Brno a 7.9. AVIM Praha). LEX aktualizuje tabulku o případně kvalifikované.

2) Každý kvalifikovaný závodník se na MČR musí přihlásit sám a to buď emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na tel. 606 822 824 nejpozději do 10.9.2007 do půlnoci. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel a zpozdilý nebo neregistrovaný závodník nebude vpuštěn na závod.

3) V každé divizi bude startovat minimálně 5 závodníků. To znamená, že pokud se nějaká divize nesejde v příslušném počtu, doplní LEX startovní pole sám a to dalšími čekateli v tabulce průběžného pořadí 2007 nebo divokými kartami.

4) Každý může startovat "naostro" v divizi, kde dosáhl kvalifikační kritérium. Pokud jej někdo nastřílel ve více divizích, vybere si jednu divizi jako hlavní a ostatní mimo závod.