LEX logo

Vážení sportovní střelci,

rozhodl jsem se k mírně sólovému počinu a prozatím bez vědomí, souhlasu a spolupráce Lexu jsem vytvořil stránky, věnované pouze střelecké disciplíně LOS.

Chtěl bych, aby to byly stránky maximálně jednoduché a přitom na nich bylo vše, co je pro LOS potřeba.

A to je:

a) Termínová listina s určitou interakcí (takže je tam tabulka, kde jsou v řádcích jednotlivé závody, ve sloupcích pak datum, čas prezentace, pořadatel, místo, odkaz na propozice, odkaz na on-line registraci a odkaz na výsledky)

b) Základní informace o LOSu - "jak začít", "pravidla", "často kladené otázky", "info pro střelce", "info pro rozhodčí" a "info pro pořadatele"

V podstatě nic více, nic méně, žádné diskuze, komentáře, názory a rozjímání. Prostě čistě jednoduchý informační "portál" (teda to zní nadneseně) s možností co nejjednodušší registrace na konkrétní závody.

V současné chvíli již stránky jakž takž běží. Zatím tedy nejsou sepsané články "jak začít", "často kladené otázky", "info pro ... všechny", jsou tam zatím jen pravidla a závody, které jsou již pevně vypsány do konce roku 2009.

Jde mi nyní o 2 věci.

a) REGISTRACE - rozšířený sbor náčelníků Lexu se dohodl, že by bylo fajn, kdyby ti, co se nezaregistrují na závod předem, platili o něco vyšší startovné. Důvod je prostý - pakliže pořadatel bude mít střelce přihlášené předem, může si připravit prezenční listinu včetně všech potřebných údajů a už si jen bude odškrtávat, kdo přišel. Urychlí to prezentaci a přípravu výpočetních tabulek. Proto pro zjednodušení registrace je u každého závodu uveden ragistrační formulář, který po vyplnění zašle údaje mailem pořadateli. Počítejte s tím, že oficiální registrace bude končit vždy o něco dříve než minutu před závodem - pravděpodobě 2 dny předem kolem 12:00. Využívejte proto s důvěrou registrační formulář a využívejte jej včas.

b) Články "jak začít", "často kladené otázky", "info pro ... všechny" - některé se vytvoří 1 a zůstanou už stejné, některé se budou průbežně doplňovat. Teď už jde jen o to, kdo to udělá. Klidně to můžu být já sám, ale bude to trvat. Pokud máte někdo dodtatek času a odvahy, rád přijmu Vaši pomoc.

Stránky nyní běží v jakémsi poloostrém režimu. Jelikož zatím není do propozic zvykem dávat termín ukončení prezentace a odkaz na tyto stránky a jelikož na toto nejsou zatim lidé zvyklí. Registrace tak, jak je teď přes formulář, který se odešle mailem možná není poslední verze. Rýsuje se možnost opravdové on-line registrace, kde by si člověk vybral rovnou squad a viděl i ostatné registrované. Každopádně i současná verze registrace je funkční.

A na závěr tedy adresa LOSích stránek: http://idpa.ic.cz